ZDT Zemědělská technika Nové Veselí

Česky English Deutch русский hrvatski español
Obrázek slideru

FAQJak dlouhou poskytujete záruku na vaše výrobky?

Záruka na naše výrobky je 12 měsíců. Nejedná se o spotřební zboží, nevztahuje se na ně tedy zákon o 24 měsíční záruce.

Na jakém principu funguje výměnný systém?

Výměnný systém funguje na principu možnosti výměny jednotlivých nástaveb korby, cisterny, rozmetadla hnoje, výtlačného štítu pomocí odstavného systému umístěného na podvozku návěsu, kdy výměnu provede řidič traktoru bez použití dalších zdvihacích zařízení.

Jak se natáčí nápravy u nosičů nástaveb Mega? Jsou řiditelné?

U návěsů Mega 18 a 20 je zadní náprava řiditelná, u návěsu Mega 25 je přední a zadní náprava řiditelná, prostřední náprava je pevná. Řiditelná náprava je vlečená, tzn. že při průjezdu zatáčkou se sama natáčí a kopíruje poloměr zatáčky. Náprava není tedy nuceně řízená.
U Megy 25 a 33 je možno na přání dodat nuceně řízené nápravy, výpomocí dvou hydraulických válců se nápravy natáčí tak, jak zatáčí traktor.

Mohu dát na vaše podvozky staré nástavby z MTSP 27 Agro?

Ano, na podvozek Grand Super lze nasadit všechny nástavby z MTSP 27 Agro Mates a to rozmetadlo hnoje RMA 8, cisternu ACF 041, korbu z Matesa, velkoobjemovou nástavbu nejlépe však sklápěnou dozadu. ;Na podvozek Grand Super lze dát dále i VHL nástavbu na převoz krmných směsí a samozřejmě všechny výše uvedené nástavby z produkce ZDT.

Lze použít rozmetadlo minerálních hnojiv na posyp komunikací v zimě?

Ne, rozmetadlo je určeno pouze pro granulovaná průmyslová hnojiva. Pokud by se do něj nasypal písek, docházelo by k poškozování zaparkovaných automobilů, protože rozmetadlo je na hydraulice traktoru poměrně vysoko nad zemí a byl by problém zajistit rozhoz písku pouze na šíři vozovky.

Jaký je vhodný tažný prostředek pro návěsy ZDT?

Jako vyšší zákonný předpis platí hmotnost návěsu nebo přívěsu uvedená v technickém průkazu traktoru. Pokud není uvedeno v TP, počítá se dle vyhlášky poměr taženého a tažného.

Srovnání výrobkůZDT spol.s r.o.
Nové Veselí

Žďárská 287
592 14 Nové Veselí
Tel..: +420 566 667 111
Fax: +420 566 667 239
E-mail: zdt@zdt.cz

ZDT spol.s r.o.
Bystřice nad Pernštejnem

K Ochozi 662
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
Tel.: +420 566 550 571
Fax: +420 566 550 572
E-mail: zdt@zdt.cz

© 2017 ZDT - Zemědělská a dopravní technika Nové Veselí